Let's boycott Nobel Peace Prize from Norway because of "Legal Kidnapping" there!
Kosmetyki z mlekiem klaczy

Dolny Śląsk: Rusza GoFit24.pl czyli zdrowe jedzenie do pracy i domu! - tel. 606605040

Dolny Śląsk: Rusza GoFit24.pl czyli zdrowe jedzenie do pracy i domu! - tel. 606605040

Platforma zdrowego żywienia startuje już jutro! Przyjmuje jedzenie wirtualnie a dostarcza realnie w zależności od indywidualnych potrzeb zdrowotnych i kondycyjnych.

 

Platrorma GoFit24.pl dostrzegła, że ludzie spędzający czas w biurach, firmach i pracy w terenie nie mają czasu na prawidłowe, systematyczne odżywianie.

- W dzisiejszym zabieganym świecie nawet najbardziej proste czynności stają się niemożliwe do wykonania. Z braku czasu zapominamy o prawidłowym odżywianiu, które jest podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia – piszą na swojej stronie internetowej twórcy GoFit24.pl

- Wiele osób tłumaczy też, że głównym powodem, dla którego nie podejmują się przejścia na dietę lub przedwcześnie z niej rezygnują. Jest brak czasu na liczenie kalorii, przygotowywanie posiłków, robienie związanych z tym zakupów i interesowanie się dietetyką – dodają.

Dlatego nowa firma z Dolnego Śląska wyspecjalizowała się w dostarczaniu prawidłowo zbilansowanego pożywienia, zawierającego odpowiednie mikro i makroelementy. Współpracuje z dietetykami i lekarzami. Wszystko to po to, aby produkty były perfekcyjne i odpowiednie dla każdego.

- GoFit24.pl to nie tylko dostawca zdrowej żywności, ale też wyspecjalizowanych diet o zróżnicowanym stopniu kaloryczności. Każdy z nas jest inny i ma inne zapotrzebowanie na kalorie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania – tłumaczą twórcy.

- Jedni uprawiają sport, inni spędzają większość czasu za biurkiem lub w samochodzie. Zdając sobie sprawę z tego, że każdy z Was jest wyjątkowy, przygotowujemy dla Was zróżnicowane o zdrowe posiłki – dodają.

Podstawa prawidłowego żywienia to pięć posiłków dziennie. W ten sposób organizm nie musi magazynować „paliwa” w tkance tłuszczowej. I właśnie z pięciu dań składa się dzienny zestaw.

- Znajdziecie w nim wszystko co jest potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Także – zestawy wegetariańskie i bezglutenowe. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to zjeść posiłek – przekonują.

- Wierzymy, że nasze doświadczenie, zaangażowanie i pasja pomogą zrealizować Twoje cele i przyczynią się do poprawy Twoje zdrowia. Zobacz jak działamy! Doradzimy właściwą dietę! Odżywimy smacznie i zdrowo! – zachwalają.

Zamówienia można składać już teraz poprzez platformę GoFit24.pl lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 606 605 040


Komentarze

Podobne informacje

Moc kwiatów zamknięta w słoiku

Moc kwiatów zamknięta w słoiku

2017-06-21 15:42:21

Warto zaskoczyć swoich gości zdrowymi i oryginalnymi deserami prosto z łąk i lasów. O tajnikach przetworów z płatków dziko rosnących kwiatów można przeczytać w kolejnym artykule z cyklu „Do lasu po zdrowie”.


Truskawkowy laur: Biszkopt z masą śmietanową i truskawkami

Truskawkowy laur: Biszkopt z masą śmietanową i truskawkami

2017-06-07 11:56:34

Dzisiaj podzielę się z Wami łatwym przepisem na ciasto, które można zrobić wyjątkowo szybko! To idealny pomysł na wypiek, gdy zaczyna się okres na owoce sezonowe. Moje jest z truskawkami, ale pomysłów na to ciasto możecie mieć wiele...borówki, maliny, porzeczki  czy brzoskwinie...Zachęcam do wypróbowania.


Tofu, soja, soczewica - czyli co zamiast mięsa?

Tofu, soja, soczewica - czyli co zamiast mięsa?

2017-05-25 14:09:33

Czy można żyć bez mięsa? Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu wielu z nas odpowiedziałoby przecząco. Dziś – także wielu z nas – nie je produktów pozyskiwanych ze zwierząt, opierając swój jadłospis na diecie wegetariańskiej.


[VIDEO] Sekret domowego rosołu

[VIDEO] Sekret domowego rosołu

2017-05-17 15:17:02

Niedzielny rosół to dla niektórych rodzin już tradycja. Zrobienie tej zupy nie jest pracochłonne, jednak jest czasochłonne.


ABC kawy organicznej

ABC kawy organicznej

2017-05-15 13:20:21

„Bio”, „Eko”, „Organic” – etykiet „zdrowej” żywności jest wiele. Wzrasta także liczba jej zwolenników. Już niemal 70% Polaków deklaruje zakupy żywności organicznej. Co właściwie kryje się za tym modnym określeniem? Tłumaczymy na przykładzie kawy typu Organic.


Makaron z pulpecikami w sosie pomidorowo-pieczarkowym

Makaron z pulpecikami w sosie pomidorowo-pieczarkowym

2017-05-01 13:38:35

Idealny przepis na obiad. Makaron oraz pulpeciki w aksamitnym sosie pomidorowo-pieczarkowym...Obiad, który pokocha Wasza rodzina.


Koktajle wiosenne: Zielony ogródek

Koktajle wiosenne: Zielony ogródek

2017-04-13 17:29:26

Zielone warzywa i owoce wpływają na odkwaszenie naszego organizmu. Często intuicyjnie sięgamy po to, co jest dla naszego organizmu dobre lub czego organizm się domaga. Dzisiaj proponujemy "Zielony ogródek" tyle, że w szklance!


Koktajle wiosenne: Bananowy z kroplą pszczelej ambrozji

Koktajle wiosenne: Bananowy z kroplą pszczelej ambrozji

2017-04-12 17:22:42

Nadeszła wiosna, wiec czas na energetyczne napoje i bomby witaminowe. Przyroda wybucha wiosenną euforią. Rośliny puszczają pąki, zielenią się i ukwiecają. Zwierzęta też wiatają wiosnę niezwykle miłośnie. Ptaki, wiewiórki, koty - latają, skaczą i biegają zakochane. My także po zimie nabieramy sił. Najbardziej sprzyjają nam witaminy zawarte w owocach i warzywach. Dlatego polecamy serię koktajli.


Austria: Wiedeńskie smaki - sznycel i strudel

Austria: Wiedeńskie smaki - sznycel i strudel

2017-04-06 12:31:17

Zapraszamy do Wiednia, do Cafe Central na dwudaniowy lunch: zupa couvert podana z naleśnikami, sznycel wiedeński ze smażonymi ziemniaczkami z pietruszką lub duszona wołowina Tafelspitz z plackami ziemniaczanymi oraz ciasto. Wieczorem - degustacja 4 rodzajów win.


Dziś potrawa prosto z Lubelszczyzny: Cebularze

Dziś potrawa prosto z Lubelszczyzny: Cebularze

2017-03-30 11:09:22

Dziś podzielę  się z Wami przepisem na domowe cebularze. Potrawa ta jest znakiem rozpoznawczym Lubelszczyzny. Tradycyjnie cebularze robi się z dodatkiem maku, ale jesli nie przepadacie, możecie z niego spokojnie zrezygnować. Wasze danie nie straci żadnego z walorów.